2018’de Hacker Mutfak Almanya’dan Haberler

2018’de Hacker Mutfak Almanya’dan Haberler

 

HACKER Mutfak Ana Bayii ve Premimum Partneri olarak 20. yılını dolduran EFE’S Ltd.; 2018 yılında da gerek modeller, gerekse üretim teknikleri ve standartları ile oluşan yenilikleri, yıllardır süren projelendirme, servis ve destek gücü ile sunmaktadır. HACKER Almanya, 2017de %8lik büyümeyle 553 milyon €luk ciroyu yakalamayı başardı. Ayni zamanda ihracaatta da büyük gelişme gösterdi. Tarihinde ilk defa bir yılda 2 milyon adetin üzerinde dolap üretti. Bu da, kaliteli mutfaklara doğru dünyanın genel eğilimini gösteriyor. 1550 kişilik kadrosu ile, doğruyu ve yeniyi kalite ile yapmaya yönelik faaliyetler 2018de de sürecek.
www.hackermutfak.com

PUResist Suya Dayanımlılık HACKER, tüm yapıştırma presleme işlemlerinde teknolojik gücünü kullanarak, kapak olsun gövde olsun panellerini neme karşı maksimum koruma sağlayan PUResist standartlarını sağlamaktadır. Üstelik, formaldehit ve solvent içermeyen özel poliüretan yapıştırıcılar vasıtası ile çevreye ve kullanıcıya olan duyarlılığını da göstermektedir.

Qanto Köşe Rafları Ulaşılamayan ve kullanılamayan tezgah iç köşeleri için; LED aydınlatmalı ve motorlu, 2 veya 3 raflı gömme tezgahaltı.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.