HP Platinum Partneri Plato Bilgisayar

HP Platinum Partneri Plato Bilgisayar

Plato Bilgisayar Kimdir?
HP Platinum Partner olan Plato Bilgisayar, müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile kurumsal bilişim teknolojileri alanında faaliyetlerini 1994 yılından bu yana başarı ile devam ettirmektedir. Dünya markası HP ortaklığında projeler üreten Ankara merkez ofisinde istihdam edilen çalışanları ile hizmetlerini sürdüren Plato Bilgisayar, donanım projeleri, sanallaştırma, sistem entegrasyon ve altyapı yönetimi, bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, iş sürekliliği ve güvenlik hizmetlerini, konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile mükemmellik anlayışı içerisinde kurumsal müşterilere sunmaktadır.

Plato, Türkiye İlk 500 bilişim şirketi listesinde son 8 yıldır her yıl sürekli yükselerek 117. Sıraya kadar çıkmıştır.

Maksimum Genişleme, Maksimum Hız: HP İş İstasyonu
HP Z İş İstasyonları ilham almanızı sağlamak için 30 yıldır piyasada bulunuyor. Tepeden tırnağa ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanan HP Z İş İstasyonları en yeni özellikler ve sektörün öncüsü teknolojilerle size yüksek performans ve güvenilirlik sunar. HP İş İstasyonları, büyük veri hacimleri, karmaşık veri yapıları ve en girift 3D modellerle çalışan profesyonellerin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış ürünlerdir.

Mühendislik, tasarım, animasyon gibi yoğun grafik ve hesaplama işlemlerinin yapılabilmesine olanak sağlayan yüksek performanslı NVIDIA ve AMD grafik kartları kullanılan iş istasyonlarına, 8 adede kadar ekran bağlanabilir. Çok sayıda uygulama ve verinin aynı anda görüntülenebilmesi bu sayede mümkün olur.

HP Z boyutunda düşünün!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.