Schattdecor, Interzum fuarında ziyaretçilerini büyüledi

Smart Home - Schattdecor
Smart Home trend alanı: Bu iç dekorasyon net ve işlevseldir, pek göze batmayan birçok teknik özellikle zenginleştirilmiştir.
Community Zone trend alanı - Schattdecor
Community Zone trend alanı: Sunulan yaşam tarzı trendi, klasik plan yerine nötr ve çok yönlü yaşam alanları ister.

Thansau merkezli Schattdecor, Köln’de düzenlenen Interzum Fuarı’nda 700m2’lik standıyla boy gösterdi.

16-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen fuarda özellikle büyük desen tekrarı olan, dijital baskılı taş dekorları ve modüler yer döşemesi sistemleri için yenilikçi zemin kaplamalarıyla ilgi topladı Schattdecor, fuardaki dört trend alanında “MULTIDIMENSIONAL LIFESTYLES” sloganı altında en yeni tasarım trendlerini tanıttı: Community Zone, Ageless Living, Smart Home ve Micro Housing. Interzum ziyaretçileri bu bağlamda Schattdecor tasarımcıları tarafından rehberlik edilen turlara katılıp, en yeni dekor trendlerinden ilham alma olanağı buldular. Üstelik bu trendlerin hepsi, yarının dekorasyon trendlerini tanımlayan, ürün geliştirme uzmanlarına ve tasarımcılara, tasarım, malzeme ve renkler hakkında değerli bilgilerle rehberlik eden bir trend kitabı altında toplandı.

Bu trend alanlarına, beş metreye varan büyük desen tekrarıyla, dijital baskının potansiyelini etkileyici bir şekilde gözler önüne seren, taş dekorlar şeklinde pek çok dijital baskı, örnek olarak entegre edilmişti. Burada dijital baskı, tifdruk dekorlarını mükemmel şekilde tamamlayan bir öğe olarak sunuldu. Fuarda öne çıkan gözde dekorlar arasında Kitami, Catania Eiche, Jackson Hickory, Wasabi ve Barcelona sayılır. Standın zemini de dikkatleri üzerine çekti: Schattdecor’un yeni ürünü olan, PVC içermeyen özellikleriyle göz dolduran Proflex 3D, bu fuarda ilk kez görkemli bir şekilde tanıtıldı. Proflex’in temelini, önce baskı yapılan ve sonra termoplastik kullanım tabakasıyla donatılan, zararlı madde içermeyen PP folyo oluşturuyor. 3D yüzeyin doğal dokunuş ve görünüm özelliklerine sahip. Ayrıca senkron dekorların yanısıra, formika görünümü ve parmak izi tutmama gibi özel nitelikler taşıyan Decolay Real, Smartfoil Evo ve Smartfoil Mat+ gibi pek çok yeni üründe tanıtıldı.

Schattdecor
Micro Housing trend alanı: Açık renkler, karaağaç gibi ince ve sade iğne yapraklı ahşap, modern meşe sükuneti mobilyalar ve parkedeki temaları belirliyorlar.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.